Noclegi
Leśniczówka "Myśliwska" to idealne miejsce dla wszystkich poszukujących spokojnego wypoczynku w leśnej głuszy Drawieńskiego Parku Narodowego. Lokalizacja zapewnia odpoczynek i wyciszenie tym, którzy chcą odpocząć od zgiełku miasta i ciągłego pośpiechu.

W Leśniczówce znajdują się 4 pokoje z 14 miejscami noclegowymi, które mogą być dowolnie konfigurowane na potrzeby odwiedzających nas Gości.

W niedalekiej odległości od Leśniczówki znajduje się rzeka Drawa oraz Korytnica, na których dla naszych Gości, przygotowujemy liczne atrakcje w formie aktywnego wypoczynku, m.in. w postaci spływów kajakowych. Dodatkowo czas spędzony w Drawieńskim Parku Narodowym można urozmaicić o wyprawy rowerowe i spacery nordic walking, czemu sprzyjają najciekawsze szlaki turystyczne DPN. Dla osób mniej aktywnych proponujemy bezkrwawe łowy z aparatem wśród wyjątkowej fauny i flory obszarów chronionych.

Zapewniamy naszym Gościom ciepłą, miłą atmosferę i smaczną staropolską kuchnię, a po ciekawie spędzonym dniu wieczorem proponujemy nastrojowe ogniska.

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek do Leśniczówki.