Zapraszamy do gry w PAINTBALL!
  Zabawę która wciągnie Was od pierwszej chwili i pozwoli na oderwanie się choć na chwilę od codziennej rzeczywistości - to niezwykle integrujące doświadczenie, które doskonale wpłynie na Wasze samopoczucie. Paintball jest grą zespołową w której scenariusze mogą być zróżnicowane i dopasowane do każdej grupy uczestników nie zważając na płeć, wiek czy poziom zaawansowania.

  Z naszej strony zapewniamy pełen pakiet sprzętowy - niezbędne ubranie ochronne ( kombinezon moro w uniwersalnym rozmiarze), atestowana maska chroniąca głowę oraz sprzęt do strzelania. Doświadczona kadra instruktorska wtajemniczy i przeszkoli wszystkich z zakresu używania markerów oraz zasad gry i bezpieczeństwa. Do Waszej dyspozycji mamy przygotowane pole paintballowi które zlokalizowane jest w zacisznym, leśnym terenie w bezpośrednim kontakcie jeziora Osiek w pobliżu Dobiegniewa. Miejsce może być również dobrane na potrzeby uczestników lub w upatrzonym przez nich miejscu. Po zakończeniu zmagań paintballowych proponujemy ognisko, które dopełni czas spędzony na naszym polu paintballowym oraz pozwoli zasmakować potraw z grilla przygotowanych przez nasz zespół cateringowy.
Regulamin i zasady gry
Regulamin - jego przeznaczeniem jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa zarówno Tobie jak i pozostałym uczestnikom gry, aby czerpać z rozgrywki to co najlepsze. Regulamin i zasady gry mają przede wszystkim służyć wam!

§ - W grze mogą brać udział osoby pełnoletnie oraz osoby poniżej 18 roku życia za pisemną zgodą rodziców/opiekunów prawnych.
§ - Nie dopuszcza się do gry osób pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.
§ - Każdy z uczestników gry musi przejść niezbędne przeszkolenie w zakresie zasad gry i obsługi markera paintball-owego, oraz zaznajomienie się z regulaminem.
§ - Strzelanie może odbywać się tylko i wyłącznie na polu do gry, gdzie marker może pozostać w pozycji odbezpieczonej.
§ - Przebywając w strefie bezpiecznej, poza polem gry marker musi być zabezpieczony przed przypadkowym strzałem oraz lufą skierowany w dól.
§ - Strzelanie do przedmiotów, zwierząt lub osób nie biorących udziału w grze jest zabronione.
§ - Przebywając na polu gry zawodnicy są bezwzględnie zobowiązani do noszenia masek ochronnych, które mogą zostać zdjęte tylko poza polem, w wyznaczonym bezpiecznym miejscu.
§ - Gra powinna zostać natychmiast przerwana w przypadku zauważenia na polu osoby postronnej lub osoby ze zdjętą maską.
§ - Minimalna odległość z której wolno oddać strzał do gracza wynosi 6 metrów. Zmiany w tym punkcie mogą wprowadzić gracze na własną odpowiedzialność i tylko za zgodą wszystkich uczestników gry.
§ - Zabronione jest strzelanie używanymi kulkami, kulkami znalezionymi, zabrudzonymi, mokrymi czy też niewiadomego pochodzenia.
§ - Na polu rozgrywki obowiązuje zakaz fizycznego kontaktu pomiędzy graczami.
§ – Obowiązuje całkowity zakaz odkręcania śrubek i innych elementów markera.
§ - W przypadku stwierdzenia niesprawności sprzętu, wyczerpania gazu czy też wystrzelania całej amunicji zawodnik opuszcza pole gry i udaje się do wyznaczonego wcześniej miejsca.
Cennik na sezon 2015
1. zestaw mini - 45 zł - pakiet sprzętowy (marker, maska, mundur) oraz 100 kulek do dyspozycji
2. zestaw NORMAL - 60 zł - pakiet sprzętowy (marker, maska, mundur) oraz 200 kulek do dyspozycji
3. zestaw MAX - 90 zł - pakiet sprzętowy (marker, maska, mundur) oraz 500 kulek do dyspozycji
4. każde dodatkowe 100 kul - 15zł
5. obsługa fotograficzna - 150zł
6. dyplomy dla uczestników - 8zł/osoba